Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Jedną z pionierskich firm, zajmujących się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pomocnym charakterem aktywności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość. FAM https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ na domiar tego proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na swoją innowacyjność, jakkolwiek również działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, stanowiąca poboczną asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły czy ambulatoria. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu można zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się drobnoustrojów pomiędzy poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma gigantyczne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się znacząca ilość ludzi. Kluczową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Dodatkowym pozytywem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu i opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej wiadomości na jego temat wolno zdobyć na witrynie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ czy też po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest znamienitym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm.

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Bochenek | 2022-02-13

  Teraz prawie rok po ślubie pozostawili ojcami kunsztownej córuni, a po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Siemianowski | 2022-03-01

  Nuże prawie rok po ożenku pozostali papami zachwycającej córuni, zaś po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Strzelec | 2022-03-31

  Zaraz przywołał Hanię o dłoń, przetrwał połknięty z beztroską także po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł synekurę w Komitecie Zbiorczym Armia Własnego.